"Get high without drugs"!

Kiiking OÜ toodab ja müüb Eestis leiutatud ja arendatud Kiikingu kiikesid. Need on mõeldud ülevõlli kiikumiseks spordialana aga sobivad ka ideaalselt meelelahutuseks ja vaba aja veetmiseks. 

Projekteerime ja valmistame kiikesid ka vastavalt teie erisoovidele ning vajadustele.

Hetkel on pakkuda tootevalikus kaks standardmudelit:

Kiki-Fun 3-4 meetrit

Laiatarbe mudel. Aisa pikkus reguleeritav 3,0 kuni 4,0 meetrini sammuga 5 sentimeetrit. Postid ei ole reguleeritavad. Sobib koduõuele, randa, parki. Mõeldud lastele alates 6 eluaastast, täiskasvanud harrastajatele ja Kiikinguga esmatutvujatele. Lihtne paigaldada, kerge transportida. Komplektis kaasas teisaldatavad trossikinnitustallad. Kinnitustrossid dubleeritud. Võimalik kasutada üle võlli tiirlemiseks ja meeldivaks ajaveetmiseks

Hind: 4800€

 

Kiki-Pro 4-6 meetrit.

Sportmudel, mis sobib nii noortele, naistele kui ka meestele harjutamiseks ja võistluskiigeks. Kiigega kaasas olevate aisade pikkus on reguleeritav 4 kuni 6 meetrini sammuga 5 sentimeetrit. Võimalik tellida juurde lisaaisad, mis võimaldavad kiike kasutada 3 - 7,3 meetrini. Postid reguleeritavad sammuga 50 sentimeetrit. Sobib koduõuele, randa, parki, spordilaagritesse, sõjaväeosadesse. Mõeldud lastele alates 6 eluaastast, täiskasvanud harrastajatele, kiikinguga esmatutvujatele ja edasijõudnutele. Lihtne paigaldada, kerge transportida. Komplektis kaasas teisaldatavad trossikinnitustallad. Eraldi kinnitustrossid postidele ja võllile. Võimalik kasutada üle võlli tiirlemiseks, sportimiseks, meeldivaks ajaveetmiseks.

Hind: 5000€

NB. Kiigele saab juurde tellida lisaaisad, mis võimaldavad kiike kasutada 3 - 7,5 meetrini.